Соборування під час Великого Посту в Свято-Покровському Покотилівському монастирі оо Василіян

Розпорядок:
12 березня о 18:00
19 березня о 18:00
26 березня о 18:00
2 квітня о 18:00
Умовою Соборування та отримання уздоровлення душі і тіла є очищення душі у Святій Сповіді, Святому Причасті.
Ласкаво запрошуємо!

Соборування має уділятися тому, хто не є в небезпеці смерті, але важкохворому (Документ ІІ Ватиканського Собору «Радість і надія» н. 73; «Світло Народів» н. 11). З Соборного Послання Якова 5. 14 випливає, що таїнство Оливопомазання не є таким, яке пригототовляло б людину до смерті. Для цього існує Чин Хворого, якого супроводжується у вічність (Сповідь, Св. Причастя та чин на відхід душі; а в латинському обряді такий чин називається Viaticum –«На дорогу»).

Головною метою Соборування є подолання хвороби або її кризового стану та допомогти пережити хворому цю хворобу по-християнськи.

Кому можна уділяти:

Фізично та психічно важкохворим людям (депресії, неврози, узалежнення від алкоголю, наркотиків, гральних автоматів; узалежнення від осіб);
Людям похилого віку (відомий філософ Цицерон зауважує, що «сама старість уже є хворобою»);
Тим людям, які готуються до операції, перейняті переживанням і страхом відносно успішності її.
Це Таїнство, згідно літургійних приписів, не можна повторювати у тій самій хворобі, за винятком, якщо хворий переживає нову кризу тієї самої хвороби.

Як правило, Соборування може отримати кожна хвора людина один раз в рік у часі Великого Посту. Піст – це особливий період, коли людина старається посилено боротися із своїми гріхами, духовно вдосконалюватися.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *