Дияконські свячення у Золочівському монастирі оо. Василіян

У неділю Праотців, 25 грудня у Золочівському монастирі Вознесіння ГНІХ (Львівської області) відбулися дияконські свячення чотирьох братів-студентів Василіянського інституту.

Зокрема, новими дияконами стали брати: Павло Долішній, Марко Федак, Емілян Ничак, Франциск Гурняк, а також Андріан Савчин, що виконує своє служіння у Львівському монастирі св. Онуфрія. Свячення уділив преосвященніший владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський.

У своїй проповіді Владика, коментуючи євангельський уривок, вказав на важливість Божого покликання, до якого нас запрошує Христос. «Чи ми є тими людьми, в яких перебуває благодать?» – запитав Єпископ, вказуючи на потребу позбутися лихих вчинків для того, щоб прямувати до Божого Царства, яке відображене у євангельському бенкеті (пор. Лк. 14, 15-24).

Говорячи про майбутніх дияконів, Владика закликав їх «звершувати служіння милосердя», адже диякон – це той, який не тільки служить на Літургії, а також і людям, що є в потребі. «Таким чином, готуючись до вищого ступеня пресвітерського служіння», – сказав Святитель. Завершуючи своє слово, владика Василій побажав усім присутнім старатись кожного дня берегти Божу ласку у своєму серці.

Згодом, після Анафори відбувся Чин дияконських свячень згаданих вище братів.

Вітаємо нових василіянських дияконів та бажаємо їм плідного служіння, щоб у майбутньому з гідністю прийняти дар священства для більшої Божої слави.

Прес-служба ВІФБС

фото: о. Іпатій Ващишин, ЧСВВ

Джерело: http://vifbs.in.ua/news/vifbs/dyyakonski-svyachennya-u-zolochivskomu-monastyri-oo-vasyliyan/

  1. top-743711342top-1828347384top-3768145268top-3780656136top-1092873145

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *