Ще п’ятеро греко-католиків увійшли в полтавську організацію «Лицарів Колумба»

16427623_1945418609078724_7032614697814985875_nУ неділю, 29 січня, у храмі Пресвятої Тройці, що у м. Полтава, відбулася ініціація в братерську організацію чоловіків-католиків «Лицарі Колумба імені Івана Мазепи», яка становить потужну опору Церкви в сучасному світі.

Ініціація розпочалося зі слова Петра Галуги, заступника головного Лицаря Колумба в Україні. Він нагадав усім присутнім про те, для чого служить організація та її члени. «Лицарі Колумба — це в першу чергу відповідальність за родину, Церкву та Україну», — сказав пан Петро.

Після Божественної Літургії розпочалася й сама ініціація у чоловічу братерську організацію. Її провела група Лицарів Колумба з м. Києва, що є відповідальною за створення осередків братерського Ордену в Україні. Таким чином, цього дня у м. Полтава ще п’ятеро греко-католиків увійли у перший осередок Лицарів Колумба у Харківському екзархаті: Вітаутас Жездріс, Владислав Кусик, Тарас Кондур, Андрій Брезіцький та Стефан Кушнір.

Довідка

Лицарі Колумба – це братерська організація чоловіків-католиків на глобальному рівні, яка становить потужну опору Церкви в сучасному світі. Зараз нас є близько 2 мільйонів чоловіків по всьому світі. Лицарі Колумба об’єднані в малих групах – Радах. Рада – це місцева, парафіяльна організаційна одиниця Лицарів Колумба, яка складається щонайменше із 30 практикуючих чоловіків-католиків.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/324-shche-p-iatero-hreko-katolykiv-uviishly-v-poltavsku-orhanizatsiiu-lytsariv-kolumba

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *