Різдвяна розколяда у Полтаві

У неділю, 14 лютого 2016 року Божого, у переддень свята Стрітення Господа Нашого і Спаса Ісуса Христа, у парафії Пресвятої Трійці м. Полтави відбулася “розколяда”, святкування-проводи Різдвяного періоду.

Після Божественної Літургії, полтавська молодіжна спільнота “Українська молодь — Христові”, під керівництвом п. Валентини Кролевської, зробила сценічну постановку-виставу, актуального театрального дійства — Вертеп.

Молоді полтавці креативно підійшла до поставленого завдання, подарувавши усмішку, заряд позитивних емоцій та гарний настрій для всієї парафіяльної родини.

“Кожного разу, коли ми намагаємося організувати якусь добру справу, — зауважує Владислава Ващенко, учениця однієї з полтавських шкіл, — з’являється багато непередбачуваних перешкод, але з Божою допомогою та власною наполегливістю, ми досягаємо мети і даруємо свято для цілої нашої парафії.”

Слід зауважити, що цьогорічна постановка Вертепу, носила елементи сучасності, оскільки усі учасники намагалися передати своїми власними очима українську дійсність та відобразити реалії, в яких живе український народ та Церква, виборюючи гідність людської особи, свободу та краще майбутнє для цілого європейського континенту.

“Такі свята, насправді, об*єднують усіх нас, цілу нашу парафію та краще допомагають пізнати один одного, допомагають нам відчути себе однією великою християнською родиною”, — ділиться своїми враженнями від свята Тетяна Терешкович, студентка Медичного Університету.

Театралізоване дійство супроводжувалося колядками та яскравими поетичними додатками.

Також, по завершенні Божественної Літургії, отець Юрій Кролевський, довголітній парох парафії Пресвятої Тіойці, нагородив представників молодіжної спільноти почесними подячними грамотами. Слід зазначити, що цього року, у свято Стрітення ГНІХа, виповнюється 22 роки від дня рукоположення отця-пароха та його душпастирської праці на східних теренах України.

Священик відзначив усіх тих, які брали активну участь в організації Днів Митрополита Андрея Шептицького у Полтаві, зокрема в урочистій молитовній академії “Як будувати рідну хату”, присвячену 150-літтю від дня народження митрополита, яка відбулася 22 листопада 2015 р. Б. у Полтавському краєзнавчому музеї.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *