“Розмова у студії” про подружнє життя

15 лютого у Полтаві у студії телеканалу “ІРТ-Полтава” відбувся запис телевізійної передачі – ток-шоу “Розмова у студії”, яка була присвячена стосункам у подружньому житті.

У телепроекті, окрім спеціалістів у сфері психології та законодавства, взяв участь отець Максим Кролевський, священик Української Греко-Католицької Церкви.

На початку, ведучий ток-шоу п. Ігор Кужик розповів про сумну статистику розлучень в українській державі, яка опинилася вже на позначці 60 %. А це би означало, що уже більше як кожне друге подружжя, яке реєструється у РАЦСі, є таким, що не буде тривалим та розпадеться.

Під час ефіру, душпастир пояснив, що все-таки потрібно розмежовувати поняття закоханості як такої, яка виникає, як правило, спонтанно та не залежно від нашої волі, від жертовної любові, яка становить фундамент та основу усього подружнього життя. “Любов має бути жертовною, – зауважив священик, – любов означає бажати добра іншому, означає бути готовим все життя жити задля добра і щастя іншої людини”.

У ході розмови та певних дискусій, отець Максим пояснив, що насправді виховання людини до подружнього життя розпочинається ще з маленької дитинки, яка дивиться та досвідчує, як тато ставиться до мами, а мама до тата, як вони взаємно допомагають один одному, як вони разом долають певні труднощі у повсякденному побутовому житті.

“Ми повинні усвідомити просту істину, – підсумував священик УГКЦ на завершення програми, – що життя набирає сили та змісту лише тоді, коли ми насправді живемо заради іншої людини, бо коли людина розпочинає жити лише заради себе, то дуже скоро потопає у власному егоїзмі”.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО МОЖНА ТУТ: https://www.youtube.com/watch?v=SJE1sk2y3No

Прес-служба прафії Пресвятої Тройці

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *