Радість Різдва: харківська молодь колядує

Різдво ступило на поріг!

Мале дитя, народжене в яскині

приносить радість звідусіль…

Натхненна молодь весело колядує, прославляючи народження Ісуса Христа.

У Харкові про цю стародавню традицію теж не забувають: молодіжна спільнота «Квіти Слобожанщини» уже десятий рік поспіль розповідає нам історію Спасителя.

Цього року їх дебют відбувся вже 25 грудня – на католицьке Різдво. Одразу після святкової меси “Квіти Слобожанщини” презентували свій виступ у соборі Успіння Пресвятої Богородиці РКЦ.

7 січня у храмі Святого Миколая Чудотворця після святкової Різдвяної Літургії перед присутніми постало справжнє різдвяне дійство: ангели сповіщають чудову новину, Марія із Йосифом голублять Дитя, три славнії царі зі Сходу приходять…

Цього року молодь співала не лише відомі колядки, а й нові, не менш чудові.

Радо вітали колядників і перехожі, що поспішали у метро, але хоч на мить відкладали свої справи, щоб послухати та розділити з ними радість народження Ісуса. «Колядувати у таких людних місцях, як метро, хвилююче, адже не знаєш, якої реакції очікувати, але більшість людей підтримує та підспівує нам – це не може не надихати!», – діляться враженнями члени спільноти.

Вже за традицією, наступного дня колядники відправились до шпиталю, де проходять лікування наші військові: «Ми даруємо цим хлопцям не тільки цукерки та фрукти, а й щирі посмішки, та іноді сльози щастя!», – говорить молодь.

Також «Квіти Слобожанщини» з радістю колядують по домівках парафіян храму. Таким чином вони приносять Божу радість до кожного дому.
Попереду на спільноту чекають ще виступи у Лозовій, Покотилівці та Люботині. Також незабаром вони відвідають храм УАПЦ та щорічний Вертеп-фест.
Щиро вітаємо усіх зі світлим празником Різдва Христового! Нехай у нашій країні буде мир, а у думках спокій та радість.

Христос народився! Славімо Його!

Автор: Аня Костів.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *