Проща до Гошева: десятки й десятки кілометрів, 600 людей, багато вражень та нових знайомств!

23-25 серпня відбулася молодіжна проща з Дрогобича до Гошева. Також паломники йшли до святого місця і з інших міст – Львова та Івано-Франківська. Незважаючи на мозолі та важкий шлях, паломники ревно прямували до цілі: співали гарні пісні, танцювали банси, молилися та просто спілкувалися.

Цього року прочани разом заспівали гімн України та християнський гімн на День Незалежності. У Гошівському монастирі цілу ніч тривали нічні чування та представленя спільнот, було проведено адорацію, також додав вогню гурт “SofiBend”, який своєю чудовою музикою закликав  молодь до танцю. О шостій ранку спільнота з Харкова “Квіти Слобожанщини” була гарно представлена бансами та піснею про рідне місто.

Урочистим завершенням цьогорічної прощі стала святкова Служба Божа, яку очолив отець Корнилій (Яремак), ЧСВВ уділення Повного Відпусту та кропленням свяченою водою.

Велика вдячність організаторам: отцю Юстину (Борису), ЧСВВ отцю Йосафату (Фітелю), ЧСВВ, спільноті аніматорів Дрогобича та всім, хто долучився до організації та участі.
Кожен знайшов на своєму нетривалому, але сповненому пригод шляху те, що шукав, та здобув Боже милосердя та благословення.

Автор та представник “Квітів Слобожанщини” на прощі – Юля Чуприна

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *