“Про успіх вашої катехизації будуть свідчити щоденні старання катехизованих вами осіб жити згідно Євангелія” – єпископ Василій Тучапець до випускників-катехитів

На цьогорічних випускних урочистостях в КПІ УКУ вперше дипломи про вищу релігійну освіту отримала група студентів з Харківського екзархату. З вітальним словом до них та до усіх присутніх звернувся екзарх Харківський владика Василь Тучапець:

“Ви зуміли завершити навчання у цей непростий час війни на нашій землі. Це навчання , яке ви пройшли, є дуже важливим, бо дало вам можливість зрозуміти Слово Боже. І ваш диплом теж є дуже важливим, бо дає вам можливість навчати інших Слова Божого.

Тільки пам’ятайте, що про успіх вашої катехизації будуть свідчити не вони, а тільки щоденні старання катехизованої вами особи жити згідно Євангелія.

На завершення вашого навчання хочу привітати усіх випускників словами Христа: «Ваші ж очі щасливі, бо бачать; та й ваші вуха, – бо чують. (Мт 13:16) …бо вам дано знати тайни Небесного Царства (Мт 13:11)».”

Єпископ Василій Тучапець і директор КПІ УКУ д-р Назар Дуда

                                                                                                                                                                       Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *