Престольне свято відзначили в нижньому храмі Верховних апостолів Петра і Павла Катедрального собору

У день свята Верховних апостолів Петра і Павла престольний празник відзначили у нижньому храмі Катедрального собору УГКЦ міста Харкова. З цієї нагоди у храмі було відслужено Велику Утреню та Божественну Літургію. Богослужіння очолив Екзарх Харківський Владика Василій у співслужінні з парохом о. Миколою Семеновичем, ігуменом Покотилівського Свято-Покровського монастиря о. Йосифом, ЧСВВ та о-д. Миколою Литвиненком.

Під час проповіді Екзарх Харківський застановився над постатями святих Петра і Павла, пригадавши їх життєвий та апостольський шлях. “Приклад апостолів Петра і Павла є і сьогодні для нас актуальним, щоб ми у своєму житті не нарікали, не відверталися від Бога. Адже коли ми надіємось на Господа, Він дає свою благодать”, – сказав Архиєрей. Владика Василій підкреслив, що дуже важливо, щоб ми даром віри ділилися з іншими, зокрема, передали її нашим нащадкам.

Опісля богослужіння Екзарх Харківський привітав парафіян храму зі святом, а молодь від імені парафіяльної спільноти привітали Владику Василія з 24-ю річницею священства.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *