Преосвященний Владика Василій вперше відвідав монастир Отців Василіян на Донеччині

На свято Успіння Пресвятої Богородиці Преосвященний Владика Василій, Екзарх Харківський очолив святкові Богослужіння на парафії Преображення Господнього Отців Василіян у селі Званівка, що на Донеччині. На святкову Літургію приїхали священики Василіянського Чину та священики із сусідніх парафій разом з парафіянами, а також о. Йосиф Щур ЧСВВ, ігумен Свято-Покровського монастиря з Покотилівки, сестри Згромадження святого Йосифа з Харкова та сестри Згромадження святого Йосафата зі Львова.

У своєму пастирському слові Преосвященний Владика Василій звернув увагу на постать Пресвятої Богородиці, яка є для нас зразком віри та слухання Слова Божого.

Після Архиєрейської Літургії усі присутні молилися перед іконою Богородиці Змилування. Згодом було освячено ікону святого Миколая Чудотворця з житієм. Після водосвяття кир Василій помолився молитву на благословення зілля та окропив усіх свяченою водою.

На завершення свята парафіяни звеселили усіх присутніх невеличким концертом.

Довідка.

2 серпня 2017 року Божого Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, надав дозвіл і благословення на заснування МАРІЙСЬКОГО ВІДПУСТОВОГО МІСЦЯ у парафії Преображення Господа нашого Ісуса Христа с. Званівка Донецького екзархату, де перебуває копія ікони «Богородиця замилування» (оригінал якої із с. Ліскувате знаходиться у Львівському національному музеї Андрея Шептицького). Глава Церкви рекомендував встановити щорічну прощу до цього місця на празник Успіння Пресвятої Богородиці. Апостольська Пенітенціарія для збільшення побожності вірних та для спасіння душ, силою повноважень, наданих їй Святішим Отцем Франциском, Папою Римським, вислухавши прохання Владики Степана Менька, ЧНІ, екзарха Донецького, з небесних скарбів Церкви охоче уділяє та надає можливість усім вірним і кожному зокрема отримати в парафії Преображення Господнього в с. Званівка прощення всіх гріхів і ПОВНИЙ ВІДПУСТ, який також можна жертвувати як надолуження за душі вірних, що перебувають у чистилищі.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *