Празник Святого Йосифа у Покотилівському монастирі отців Василіян

У другий день Різдвяних свят Екзарх Харківський очолив Архиєрейську Св. Літургію у Покотилівському Свято-Покровському монастирі отців Василіян.

Під час своєї проповіді Владика Василій розповів про свято Собор Пресвятої Богородиці, наголосивши, що Господь готував Матір для Свого Сина ще від її народження. Єпископ згадав і про святого Йосифа, якого також згадує Церква в цей день. “Господь вибрав Праведного Йосифа, щоби він став Обручником Марії та Опікуном Ісуса!” – зазначив Преосвященний Владика.

“Молімося, щоби цей дух Праведної і Святої Родини передався нашим родинам!” – запропонував Владика Василій.

Під час Святої Літургії сестри Згромадження св. Йосифа, що проживають у м. Харкові, відновили свої чернечі обіти Чистоти, Убожества і Послуху.

На завершення Богослужіння Екзарх Харківський привітав ігумена Покотилівського монастиря – о. Йосифа Щура, ЧСВВ, а також сестер Згромадження Св. Йосифа зі святом їхнього Покровителя.

До Покотилівки завітала також харківська молодіжна спільнота “Квіти Слобожанщини”, які своїм чудовим Вертепом привітали отців та парафіян Свято-Покровського храму з Різдвом Христовим.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *