Головний військовий капелан УГКЦ у Полтаві

74965_10209459688157081_4461489031473194266_n30 березня у Полтаві у студії телеканалу “Місто” відбувся показ запису телевізійної програми “Місто. Ранок”, у якій взяли участь владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур, та отець Любомир Яворський, заступник керівника вищезгаданого Департаменту.
У ході ефіру, говорили про військове капеланство, про віру в Бога під час бойових дій, про любов до Вітчизни і, власне, як не загубити своєї людяності у тих надзвичайних обставинах військового конфлікту.
На початку, єпископ розповів про історію капеланського служіння у світі та в Україні, про важливість військового капелана в українських збройних формуваннях, про його основні завдання як душпастиря, про специфіку священичого служіння та певні труднощі, які виникають у тих складних умовах у зоні АТО під час бойових дій. “Ані потуга зброї, ані потуга розуму, — зауважив владика під час ефіру у Полтаві, — не є настільки ефективними як потуга духу, бо це налаштування на Божу поміч, втілення цієї віри і духу у військовослужбовцю додає йому сили і вправності у своєму служінні”.
Отець Любомир поділився міжнародним досвідом військового капеланства у різних країнах світу. “Присутність капелана у військовому середовищі, — зауважив священик, — особливо під час бойових дій, вже робить велику справу, бо зменшує напругу, стресовий стан військовослужбовця та вселяє в нього надію на перемогу добра над злом”.
ДИВИТИСЯ ВІДЕО МОЖНА ТУТ: https://www.youtube.com/watch?v=TLtrDwHxz9Q
Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *