Полтавці взяли участь у першому Всеукраїнському паломництві “Лицарів Колумба”

8-9 жовтня у с. Зарваниця, що на Тернопільщині, відбувалося перше Всеукраїнське паломництво чоловічого братерського ордену “Лицарі Колумба”. Участь у паломництві взяли представники полтавської Ради “Лицарів Колумба” ім. Івана Мазепи: Руслан Кусик, в. о. фінансового секретаря, Іван Василів, офіцер Ордену, та отець Максим Кролевський, капелан.

Під час Всеукраїнської прощі полтавські Лицарі Колумба також взяли участь в ініціації на другий та третій ступінь лицарства, що з одного боку, є свого роду певним довершенням та підносить полтавську організацію на вищий рівень розвитку, а з іншого – відкриває можливість до певної автономії та самостійності, так як лицарі третього ступеня мають право безпосередньо самі приймати нових членів до чоловічого братерського Ордену.

“Мені особисто дуже подобаються принципи, на яких побудований Орден, – зазначає Іван Василів, офіцер полтавської організації, – відчуваю себе дуже щасливим у глобальній родині Лицарів Колумба.”

Слід відзначити, що головними принципами лицарства є благодійність, єдність та братерство, а неписаним законом Ордену є солідарність зі своїми священиками.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *