Владика Василій відвідав Свято-Івано-Павлівський монастир у Харкові

2 квітня, у день пам’яті святого Папи Івана Павла ІІ, Екзарх Харківський Владика Василій відвідав Свято-Івано-Павлівський монастир сестер Згромадження Святого Йосифа у Харкові. ” У цей день ми згадуємо 15 річницю відходу до вічності світлої пам’яті Папи Івана Павла ІІ, якого проголошено святим і в честь якого посвячена ця каплиця, – звернувся Архиєрей з вітальним словом до сестер монахинь. – Ми споминаємо святого, молимося до нього, просимо заступництва, зокрема для сестер, які тут трудяться”.

Владика Василій також пригадав, що шість років тому, саме 2 квітня 2014 року, Апостольська Столиця проголосила про створення Харківського Екзархату УГКЦ. “Ми вбачаємо у цьому заступництво і особливу молитву святого Івана Павла, тож просимо у нього сьогодні ласк для священників, монахів, монахинь, вірних, добродії та жертводавців нашого Екзархату, щоб він благословив нас вірно служити Христові”, – додав Екзарх Харківський.

Варто зазначити, що сестри Згромадження святого Йосифа служать у Харкові з 2005 року. Свято-Івано-Павлівський монастир освячений 29 січня 2016 року Отцем і Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом та Екзархом Харківським Владикою Василієм.

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *