Полтавська парафія Пресвятої Трійці провела благодійну ярмарку для дітей-сиріт

17 грудня, в парафії Пресвятої Трійці у Полтаві, відбулася традиційна благодійна різдвяна ярмарка, яка є важливою ініціативою полтавського осередку Ліги Греко-Католицьких жінок. За останні сім років цей захід став невід’ємною частиною духовного життя парафіяльної спільноти, збираючи вірян разом напередодні свята Миколая та Різдва Христового для виконання благородної місії.

Парох громади, отець Юрій Кролевський високо оцінює і підтримує цю благодійну діяльність, вважаючи її виразом щирої любові до ближнього.

Цього року ярмарок пропонував не тільки традиційну солодку випічку, а й різноманітні вироби ручної роботи, включаючи декоровані різдвяні свічки, ікони, браслети та жіночі прикраси з бісеру, створені талановитою майстринею Ольгою Балитою.

Ольга Кравець, голова місцевого осередку Ліги Греко-Католицьких жінок, поділилася своїми враженнями: “Ми глибоко вдячні за можливість спрямувати кошти, зібрані під час ярмарку, на підтримку дітей, якими опікуються сестри-монахині Згромадження святого Вінкентія в с. Деменки Кобеляцького району Полтавської області”.

Вона також наголосила на важливості продовження мирних ініціатив, незважаючи на те, що парафія, зокрема чоловіча братерська спільнота “Лицарі Колумба”, активно підтримує ЗСУ та мешканців деокупованих територій у ці непрості часи.

Загалом, на ярмарку було зібрано 12249 гривень, включаючи пожертви зі скриньки святого Миколая. Ці кошти будуть передані в Будинок Милосердя с. Деменки.

Повідомила Валентина Кролевська

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *