Парафіянці Катедрального собору Святого Миколая пані Надії Паславській – 80 років

27 липня свій 80-річний ювілей святкує наша активна парафіянка п.Надія Паславська

27 липня свій 80-річний ювілей святкує активна парафіянка Катедрального Собору Святого Миколая Чудотворця п.Надія Паславська. В цей день Екзарх Харківський відслужив подячну Божественну Літургію за дар життя пані Надії. На завершення Літургії Преосвященний Владика Василій привітав ювілярку: “Важко уявити собі нашу парафію без Вас, Ви завжди є в храмі, зустрічаєте кожного з нас, допомагаєте нам. Ми вдячні за Ваше служіння тут, у храмі! Хочемо побажати Вам, щоб і надалі із ще більшим натхненням Ви служили в храмі. Нехай Господь сотворить Вам многії літа!”

Парох о.Микола Семенович у своєму вітальному слові згадав різні моменти життя та служіння п.Надії у храмі, подякувавши їй за жертвенність та активну працю.

Від парафіян та спільноти “Матері в молитві” слова привітання сказала п.Софія Гладка, а п.Алла Стрілець зачитала власний вірш:

З Днем Народження вітаєм!
З ювілеєм, світлим днем!
Усіх благ земних бажаєм,
Хай Господь оберігає від житейських всіх проблем!
Здоров’я міцного і многая літа,
Хай радують Вас і внуки, і діти,
Хай ще довго сонце світить у віконце,
Хай Господь дарує радість від життя!

Дорога п.Надія! Нехай Господь кріпить та благословляє Вас, дарує міцне здоров’я, Божу благодать та провадить Вас стежками любові та добра! Бажаємо щедрих Божих ласк, радості, миру, опіки Пресвятої Богородиці на многії і благії літа!

27 липня свій 80-річний ювілей святкує наша активна парафіянка п.Надія Паславська

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *