П’ятиріччя відзначила спільнота подружніх пар Харківщини “Поєднані в Любові”

Спільноті подружніх пар Харківщини «Поєднані в Любові» виповнилося п’ять років. Як зазначають засновники, мету подружніх зустрічей якнайкраще відображають слова Матері Терези: «Ми повинні пам’ятати, що любов починається з дому, і що майбутнє людства народжується в сім’ї. Для створення сім’ї достатньо полюбити, а щоб її зберегти потрібно навчитися терпіти і прощати».

Спільнота “Поєднані в Любові” має членство, присягу, значки з емблемами та символічне дерево з емблемами родин. “Ми відкриті до нових учасників і запрошуємо на зустрічі кожної останньої неділі місяця – як одружених людей, так і тих, хто готується до шлюбу, а також тих, хто в пошуку свого покликання, – зазначають у спільноті, – з Божою поміччю, духовним провідництвом о. Ігоря Табаки та активною залученістю учасників рухаємось вперед, пізнаємо Бога та себе, вчимося будувати стосунки в сім’ї і ставати кращими”.

Зустрічі сімейних пар відбуваються під проводом духівника о. Ігоря кожної останньої неділі місяця. Родини приїжджають на спільну Святу Літургію до міста Люботина Харківської області, де душпастирює о. Ігор, після якої розглядається підготовлена тема, триває її обговорення, дискусії, чаювання. Інколи на зустрічах проводяться тренінги та лекції із залученням фахівців. В цей час діти членів спільноти корисно проводять час з катехитом.

 

Повідомила Ірина Табака

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *