Владика Василій, екзарх Харківський відвідав місто Ізюм

У п’ятницю 24 березня владика Василій відвідав місто Ізюм Харківської області. Спільно з о. Петром Майкою архиєрей помолився панахиду на місці масових поховань загиблих українців.

Владика Василій зустрівся також з мешканцями міста, які розповіли про свої переживання та потреби. “Найбільше люди скаржаться на те, що не мають роботи, в багатьох пошкоджене або знищене житло. Хоч світло та газ тут є, але місто дуже понищене ” , – розповів екзарх Харківський.

Адміністратор парафії великомученика Юрія УГКЦ у місті Ізюмі о. Петро Майка ділиться: “Гуманітарну допомогу постраждалим та потребуючим я роздаю постійно. У місті багато людей з інвалідністю та поважного віку, які потребують особливої опіки. Окрім того, хочемо допомогти тим, в кого зруйноване житло, щоб люди мали хоча б дах над головою”.

Пригадуємо, що місто Ізюм близько пів року було під російською окупацією, за цей час воно пережило важкі часи: було страчено місцевих активістів та патріотів, а звичайні люди ледь виживали у підвалах без води, світла і газу. У вересні 2022 року українські війська звільнили Ізюм, зараз місто поволі реабілітовується після окупації.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *