Німецькі ліжка передали до полтавського військового шпиталю

18 травня до полтавського обласного військового госпіталю транзитом через Львів привезли гуманітарну допомогу від німецьких благодійників. Ліжка, інвалідні крісла, милиці поповнять медичний арсенал шпиталю.

Така благодійність стала можливою за підтримки Українського католицького університету. Ініціатива  «Волонтерська сотня», що працює на базі  навчального закладу, має зв’язки з релігійними та громадськими організаціями Німеччини. Вони у свою чергу готові допомагати Україні, а зокрема – військовим, які захищають її цілісність та державний сувернітет. Про це більш детально розповів священник української греко-католицької церкви Максим Кролевський:

 – При українському католицькому університеті створена волонтерська організація. Вони мають добрих друзів у країнах Європейського союзу, зокрема – у Австрії та Німеччині. Ці друзі завжди намагаються надати їм найбільш актуальну, найбільш потрібну допомогу для здійснення оборони України. Вони також допомагають пораненим захисникам країни, біженцям.

Отець-Максим-Кролевський

Отець Максим Кролевський

Отець Максим також додав, що священник, викладач УКУ, учасник Волонтерської сотні Петро Терлецький під час розмови з ним захотів зробити добру справу для Полтави, і розповів що є можливість передати необхідне обладнання для поранених, аби вони могли покращити свій побут, полегшити. Наш священник зазначив, що й сам намагається допомагати військовим:

 – Я щотижня приходжу до госпіталю, аби спілкуватися з пораненими солдатами. Бо є рани фізичні, а є – духовні. Їх там само треба зцілювати. І я, як священник намагаюся це робити.

Священник розповів, що у Німеччині інститут капеланства розвинений на високому рівні. Військове та медичне капеланство там закріплене на державному рівні. Українські військові священники спілкуються з німецькими. Європейські релігійні діячі.

DSC00649

Гуманітарку до Полтави доставив львівський далекобійник пан Володимир. У приватній розмові він зазначив, що не зовсім в курсі, хто саме надав таку допомогу, і намагався доставити речі як можна швидше.

 

Ліжка, матрац, інвалідні візки, милиці та інше лікарняне обладнання тепер будуть знаходитися на балансі полтавського військового шпиталю.

Джерело: https://tribuna.pl.ua/news/nimetski-lizhka-peredali-do-poltavskogo-vijskovogo-shpitalyu/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *