Нехай Боже благословення, яке сьогодні зійшло на вас, перебуває у вашому сімейному житті – Владика Василій під час уділення Святої Тайни Подружжя

У неділю Зіслання Святого Духа Преосвященний Владика Василій Екзарх Харківський у храмі Положення пояса Пресвятої Богородиці (м. Львів) уділив Святу Тайну Подружжя одній з перших аніматорів Веселих канікул у Харкові.
У своєму пастирському слові Архиєрей звернувся до молодят Олексія та Мар’яни, наголосивши, що Господь благословляє вибір молодих, а ті, в свою чергу, повинні дякувати Богові і завжди в молитві звертатися до Нього.
“Апостол Павло, коли говорить про Подружжя, порівнює його з Церквою та Христом. Так, як Христос любить свою Церкву, так само чоловік повинен любити свою дружину. Так само, як Церква слухає і кориться своєму Голові Ісусові Христові, так само жінка повинна слухати і коритися своєму чоловікові”, – сказав Владика Василій.

Екзарх Харківський зазначив, що апостол Павло говорить про взаємну повагу та взаємну любов подружжя, не роблячи якоїсь дискримінації. Бо саме взаємна повага та взаємна любов є запорукою щасливого сімейного життя.
“Сьогодні цей шлюб відбувається в день дуже великого свята – Зіслання Святого Духа. Дух Святий, зійшовши на апостолів, подав їм мир, єдність, а найосновніше – наповнив їхні серця Божою любов’ю, щоб вони цю любов ширили по всьому світу.
В сьогоднішній день ви також приймаєте цю Святу Тайну Подружжя. Нехай Дух Божий, Зіслання якого сьогодні ми святкуємо, зійде також і на ваші серця, благословляючи вас на це спільне подружнє життя, і нехай вам дає мир, єдність, згоду та Свою любов”, – сказав Владика Василій.
На завершення Архиєрей побажав: “Нехай Боже благословення, яке сьогодні зійшло на вас, перебуває у вашому сімейному житті”.

Довідка. У червні 2016 року з благословення і за сприяння владики Василія (Тучапця) Катехитична комісія Харківського Екзархату вперше організувала парафіяльні табори “Веселі канікули з Богом!”

Програму для учасників підготували та провели дівчата з молодіжної спільноти “Промінь надії” (храм Положення пояса Пресвятої Богородиці м. Львова): Іра Юськевич, Віра Костюк, Юлія Левицька та Мар’яна Костів.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *