Навчання в’язничних душпастирів проходить у Києві в Інституті Кримінально-виконавчої служби

18155578З 24 по 27 квітня у Києві відбуваються міжконфесійні навчання для тюремних душпастирів (капеланів), які організовує Державна кримінально-виконавча служба. Участь у навчальному вишколі беруть отець Юрій Кролевський та отець Максим Кролевський, священнослужителі Української Греко-Католицької Церкви з парафії Пресвятої Тройці, що у м. Полтаві.
За цих кілька днів викладачі Інституту кримінально-виконавчої служби діляться своїм багатолітнім досвідом праці та намагаються  допомогти тюремним капеланам різних конфесій зрозуміти специфіку служіння в установах виконання покарань.
“Таке навчання є дуже корисним, – зауважує отець Юрій Кролевський, настоятель Свято-Троїцького храму у м. Полтави, – бо ми спільно, як Церква та Держава, шукаємо та віднаходимо шляхи для того, щоб якнайкраще послужити тим людям, які перебувають у місцях позбавлення волі”.
Також священик розповідає, що вже укладена угода про співпрацю між Державною установою “Полтавська установа виконання покарань” № 23 та парафією Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтаві.
Слід зазначити, що крім теоретичного курсу, тюремні капелани мають можливість отримати добрий досвід від осіб, які стояли біля витоків запровадження законодавчої бази та організовували роботу кримінально-виконавчих установ.
Пенітенціарне душпастирство УГКЦ
Джерело: http://prison-pastoral.blogspot.com/2017/04/blog-post_26.html

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *