На Полтавщині завершився духовно-екологічний табір “Дороговказ” – 2018

З 21 по 30 серпня в медично-оздоровчому санаторії «Нові Санжари» відбувався духовно-екологічний парафіяльний табір «Дороговказ». У ньому взяли участь діти полтавської парафії Пресвятої Трійці віком від 8 до 14 років.

Таборовий провід очолювали священики та парафіяни, семінарист Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, учасники полтавської молодіжної організації «Українська молодь — Христові» та випускниця полтавського осередку Української Академії Лідерства.

Один з організаторів та духовний наставник табору отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології, розповідає, що такого роду табори дуже сприяють системному, цілісному та повноцінному вихованню підростаючого покоління:

“Наша головна мета – це допомогти дитині сформуватися у зрілу, свідому та відповідальну особистість, тобто стати доброю людиною у повному розумінні цього слова. Дитина має навчитися крокувати дорогою добра, тобто навчитися робити правильний вибір, який відповідає її людяності”, – говорить священик.

Слід зазначити, що цьогорічна таборова програма побудована на основі християнських блаженств. Аніматори та діти зуміли відзняти відеокліп на пісню “Блаженні милосердні”, яка була офіційним гімном під час Світових днів молоді з папою Франциском у 2015 році у Кракові (Польща).

Заступниця голови молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» Анастасія Процак розповідає, що аніматори творчо допомагали дітям глибше усвідомити себе справжніми християнами та українцями — відповідальними за себе, ближнього, Батьківщину та за Богом сотворений світ:

“Ми мали багато пізнавальних ігор, аматорські вистави, уроки християнської етики, прості бесіди, а вершиною усього стала велика гра, де ми максимально старалися закріпити усе, чого навчилися за час таборування”, – ділиться Настя.

У програмі табору були інтелектуальні, спортивні та розважальні ігри, аматорські вистави на духовно-екологічну тематику. Це допомагало краще пізнати християнську віру, задуматися над змістом її цінностей та формувати відповідальність за світ.

Випускниця Української Академії Лідерства полтавського осередку Вікторія Процик радіє, що змогла долучитися до проведення духовно-екологічного табору “Дороговказ”:

“Для мене це дуже цікавий досвід, дуже радію, що змогла приїхати та побувати у такій щирій сімейній атмосфері. До такого табору хочеться повертатися знову і знову”.

Учасники табору переглянули християнські-екологічні фільми та мультфільми. Щодня проводилася катехизація, діти брали участь у Божественній Літургії та сповідалися.

Зазначимо, що парафіяльний табір у такому форматі відбувається уже четвертий рік поспіль. Кожного року збільшується кількість учасників, які беруть участь у таборуванні.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *