Відбулися реколекції для подружніх пар Харківського Екзархату

24-26 серпня відбулися сьомі реколекції для подружніх пар Харківського екзархату, у яких взяли участь 22 особи. Фантастичні, вражаючі, незабутні реколекції!

В першу чергу завдяки особі реколектанта, яким цього року був отець Tарас Бабій, особливим покликанням якого є праця у сфері подружнього життя та усього, що з ним пов’язане. Це було глибоко, духовно, мудро і тактовно. З великою любов’ю та глибокою вірою отець хотів показати усім присутнім, якими щасливими є ті, хто може з Ісусом наповнювати свої серця і міняти своє життя.

Наша людська природа зранена гріхом, внаслідок чого любов стала викривленою та егоїстичною. І тільки, коли черпаємо силу в Бозі, докладаючи зусиль для духовного зростання – стаємо здатними любити так, як було задумано від початку. Такі основні думки винесла для себе особисто.
Часто ми маємо найкращі прагнення, але бракує сили на їх реалізацію. І тут наша сила й допомога – Бог!
Усі засоби легкодоступні: Літургія, молитва, сповідь та Причастя – те, що нас наповнює і рухає вперед. І окремим пунктом – Свята Тайна Подружжя, яку зазвичай недооцінюємо і не розуміємо. А вона не діє замість нас, лише коли працюємо над своїм життям в духовному плані, то й Свята Тайна дає рясні плоди та благодать…

Вірю, що ці три дні стали для кожного часом оновлення і нового старту, з чітким баченням засобів і можливостей – перш за все для зростання в Любові!

Цьому сприяло все: чудовий реколектант, особлива доброзичлива та довірлива атмосфера, чудова природа, вечірня ватра, відпочинок в колі однодумців, українська пісня, веселі ігри, місяць, зорі і тепле літнє повітря, насичене духом віри, надії та любові.

Дякую кожному присутньому. Кожен з вас – безцінний дар. Дякую моєму чоловікові, отцю Ігорю Табаці, голові Комісії у справах родини Харківського Екзархату, за ці роки формування спільноти подружніх пар Харківщини «Поєднані в Любові», де кожен може поділитися своїм болем та радістю, сумнівами і проблемами; Катерині Школенко, яка забезпечує можливість бути на реколекціях, доглядаючи наших дітей.

І особлива подяка отцю Тарасові Бабію – справжньому, Божому, ідейному, який живе тим, що говорить, вміє слухати і вести діалог, володіти аудиторією, розуміти і підтримувати. Щиро бажаємо Вам, дорогий отче, Божого проводу у всіх Ваших великих справах і колосальних ідеях! Божого благословення на кожну мить та сферу Вашого життя! Любимо і молимось за Вас!

Ірина Табака

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *