Мироносиці мали глибоку довіру та велику любов до Ісуса – владика Василій у другу неділю після Воскресіння

У  другу неділю після Воскресіння владика Василій відслужив Божественну Літургію у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця. У своїй проповіді екзарх Харківський застановився насамперед над постатями жінок мироносиць, які бачили смерть і поховання Ісуса Христа, а потім стали свідками Його воскресіння.
“Мироносиці не боялися, вони йшли за Ісусом і були свідками Його смерті та поховання. Любов привела їх рано-вранці до Христового гробу, де вони почули від ангела звістку, що Ісус воскрес”, – сказав владика Василій.
Архиєрей зазначив, що Церковне передання говорить про те, що першою побачила воскреслого Ісуса Його Мати Марія. Вона повірила в благовість Архангела, берегла це слово у своєму серці, слухала, виконувала і жила Словом Божим. “Якщо жінки мироносиці йшли, щоб намастити мертве тіло Ісуса, то Матір Божа йшла, щоб побачити живого Христа”, – додав екзарх Харківський.
“У другу неділю після Воскресіння Церква вшановує пам’ять жінок мироносиць, які мали глибоку довіру та велику любов до Ісуса до Ісуса. Вони були проповідницями Його воскресіння”, – підкреслив владика Василій.
Наприкінці архиєрей привітав усіх матерів зі святом, зазначивши, що сьогодні ми “в особливий спосіб молимося за матерів, нашою молитвою ми віддаємо їм пошану і віддячуємо їм любов’ю”. Екзарх Харківський побажав усім матерям, щоб діти були завжди для них радістю, щоб наслідували добрі риси своїх батьків.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *