«Ми можемо віднайти в особі Бога доброго та правдивого друга», – о. Михайло Мельник під час реколекцій в Полтаві

З 19 до 21 грудня 2014 року Божого у Полтаві при парафії Пресвятої Тройці пройшли передріздвяні реколекції, які провадив о. д-р Михайло Мельник, голова Патріаршої комісії «Справедливість та мир» та керівник департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ.
Протягом реколекційного часу священик спільно з парафіянами розважав над ключовими аспектами особистої, спільної та родинної молитви, вказавши на основні пріоритети кожного з них, та окресливши, що насправді потрібно робити, щоби наша молитва стала «живою», стала способом нашого повсякденного життя та реальністю, у якій би замешкав сам Господь Бог.
Першого дня духовних вправ, отець-реколектант чітко, послідовно та харизматично охарактеризував молитву як мистецтво спілкування з Богом, розкривши при цьому саму глибоку сутність молитви та її надзвичайно важливу роль у формаційному процесі людської свідомості та особистості. За словами священика, людина за допомогою особистої, системної та постійної молитви може міняти обставини свого життя на краще, віднайти правдивий шлях до успіху, відкрити дорогу радості та особистого автентичного народження.
Наступного дня отець Михайло більш детально зупинився на аспекті спільної молитви, молитви у спільноті, у якій кожен член Христового Тіла повинен брати активну участь. «Важливо усвідомити, що під час молитви, – зауважив священик, – ми можемо віднайти в особі Бога доброго та правдивого друга, який у потрібний час завжди підставить плече допомоги».
Останього дня реколекційних наук, отець-реколектант наголосив на важливості родинної молитви у кожній сім’ї, бо саме така молитва є основою та добрим фундаментом для розвитку сімейних та християнських цінностей у всіх її вимірах. «Впорядкована, щоденна родинна молитва, – зауважив священик, – стає добрим оборонним муром, який не дає можливості «ворогу» людства знищити християнську родину. І таку цінність молитви потрібно виховати у рамках своєї родини».
Також о. д-р Михайло Мельник ділився з усіма присутніми своїм духовним досвідом, додаючи багато цікавих прикладів з особистого життя. Закінчення реколекцій плавно перейшло у святкування Дня святого Миколая, де діти поставили виставу, співали пісень.  Наймолодші розказували вірші святому Миколаю, який кожній дитині подарував подарунок. Це було справжнє «живе» свято у парафії Пресвятої Тройці, яке кожному його учаснику подарувало багато радості, гарних вражень та позитивних емоцій. На парафіяльне свято також завітав отець Онуфрій Репецький, ЧСВВ, священик, який здійснює сьогодні місійну діяльність у м. Кремінна Луганської області та завжди є бажаним гостем у полтавській громаді.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці,  м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *