Італійський клоун Пімпа навідався до 2500 дітей з деокупованих сіл Харківщини та Донеччини

Навіть не віриться. За якихось десять днів – 40 деокупованих сіл. 2500 дітей… Купянщина, Ізюмщина, Донеччина. А також дальні села Богодухівщини і Валківщини. Сотні книг, ігри, іграшки, солодощі.
І головний герой-Марко Родарі. Він же італійський клоун Пімпа. Він же футболіст, який вже фалує друзів зі своєї містечковоі італійської команди долучитися і відбудувати дитячу бібліотеку в Ізюмі.
«Ми думали, наші діти більше ніколи не посміхнуться», – підходили до Марка вдячні і розчулені батьки у підвалах і бомбосховищах. Іхні малята, забувши про обстріли, дзвінко сміялися з фокусів, в яких самі були ніби ще й вправнішими за клоуна.
Дворічна дівчинка у багатодітній родині по тому, як побачила знущання окупантів над мамою, вперше за півроку не заплакала, коли завітав клоун Пімпа. Хоч у дівчинки досі за появи незнайомого чоловіка починається трем і ридання.
А як раділа Маркові дітвора, що їх з бабусею на бетері вивезли наші захисники із вщент зруйнованого села під Костянтинівкою! Розповідали нам, що тримали з бабусею у селі 85 курочок і 8 корів. Всі пропали…Але, кажуть: ми дружні, нас не зламати і в нас ще все буде.


І в нас теж все буде. І в Марка, і в благодійників, парафіян Свято-Дмитрівського храму Харкова, і в усіх наших нових друзів, які ангельськи з‘являлись, коли нікому було їхати помагати працювати з дітьми, перекладати і сортувати книжки з іграшками.
Дякуємо Харківському ЛітМузею і всім видавництвам, які здійснюють проєкт «Дитяча книжка в деокуповане село».
Дякуємо милосердній і жертовній сестрі Олексіі, яка завжди ділиться з нами гарними дитячими речами, шкільним приладдям, солодощами.
Дякуємо п. Катерині Гарбар, яка пожертвувала дітям 300 доларів на солодощі. Дякуємо усім, хто нас приймав: активістам, старостам сіл, освітянам Харківщини і Донеччини.
Бог з нами! Добро переможе!

Ольга Різниченко, парафія Святого Дмитрія УГКЦ, місто Харків

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *