Хресна Дорога в Святопокровському Василіянському монастирі в смт. Покотилівка

«Боже доторкнись очей моїх, щоб прозрів я…»

Такими словами молитовної пісні розпочали Хресну Дорогу брати-монахи Чину Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористи), які приїхали до Святопокровського монастиря оо. Василіян в Покотилівці.

Хресна Дорога нашого Спасителя, це дорога кожного християнина, яка веде до визволення від гріха, до переміни серця та вічного щастя. Кожна людина також несе крізь життя свій власний хрест, і у кожного цей хрест є по-особливому важким, а уявімо собі важкість хреста який ніс наш Спаситель, це був хрест усього людства, і Ісус Христос взяв його на свої рамена, щоби кожна людина отримала вічне щастя в небі.

У молитовній тиші нашого Храму, при чисельно запалених свічках, та співі і роздумах братів-монахів, кожен присутній пережив цю глибинну мить поєднання власної душі з Богом, це була нагода пройти поруч із Христом, разом із Ним пережити смуток, тривогу, страждання, хто бо краще може зрозуміти нас як не Христос?

На початку цієї Хресної дороги кожен взяв камінь своїх власних терпінь, пройшовши до кінця із Христом позбувся цього каменя, та відчув себе іншою людиною, вільною від гріха.

Ми щиро вдячні Богові та братам Редемптористам за можливість пережити цю мить та пройти хоча б маленький крок Хресної дороги разом із нашим Господом.

Раді будемо знову побачити на теренах Східної України братів-монахів, та разом у спільній молитві прямувати дорогою Заповідей Господніх!!!

«Господи, помилуй нас грішних…», шепоче серце віруючої людини вдивляючись в образ Милосердного Ісуса Христа, який був розміщений в центрі Храму, ці повні любові очі Спасителя так пронизливо промовлять: «Прийдіть до мене, всі втомлені і обтяжені і я облегшу Вас,…ярмо бо моє любе і тягар мій легкий».

 

ієрм. Йосиф Щур,ЧСВВ

настоятель монастиря

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *