Храмове Свято Архистратига Михаїла в Люботині. Свята Літургія (відеотрансляція від 21.11.2019)

Одна з найперших в новітній історії греко-католицьких парафій Харківщини в Люботині відзначила своє храмове свято. Останніх тринадцять років поспіль настоятелем тут є о. Ігор Табака.

Привітали парафіян та взяли участь в урочистій Святій Літургії владика Василь (Тучапець), Екзарх Харківський, о. Сергій Коваль (директор благодійного фонду “Карітас-Харків”), о. Віктор Мартиненко (парафія Пресвятої Трійці, м. Харків, Холодна гора), священослужитель Православної Церкви України о. Михаїл, військовослужбовці Національної гвардії (адже о. Ігор Табака одночасно є капеланом), вірні з інших парафій.

Святкове Богослужіння відбулося в каплиці святого Архистратига Михаїла. Новий храм парафії у вигляді ротонди добудовується.

Храмове Свято Архистратига Михаїла. Свята Літургія.

Опубліковано Iryna Tabaka Четвер, 21 листопада 2019 р.

 

Після завершення Святої Літургії та урочистих привітань, всі присутні були запрошені на святковий смачний стіл, під час якого була показана спеціально приготована програма за участі не лише дорослих, але й дітей парафії.

Нагадаємо, що храм Святого Архистратига Михаїла УГКЦ в місті Люботин розташований на вулиці Слобожанській, буд.№150. Їхати з Харкова (станція метро “Холодна Гора”) на маршрутці №1502 до Люботина. Зупинка “Нижня Причепилівка” (тривалість поїздки становить близько 25 хвилин, вартість – 20 грн). Церква розташована за 30 метрів від зупинки.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *