Коляда харківської молоді

Християнська молодіжна спільнота Української Греко-Католицької Церкви у місті Харкові “Квіти Слобожанщини” традиційно колядує для харків’ян та гостей міста. Послухати українські колядки та подивитись вертеп протягом Різдвяних свят мали можливість не лише парафіяни храму св. Миколая Чудотворця ( м. Харків), але й пересічні харків’яни. Молодь своєю дзвінкою колядою сповіщала про Різдво Христове усім у приміській електричці, на вокзалі і навіть у метрополітені. Завітав різдвяний вертеп і до Свято-Покровського монастиря оо.Василіян, що у Покотилівці та у храм св. Архистратига Михаїла у Люботині. Не оминула молодь і військовий госпіталь, тож різдвяні привітання пролунали і для наших захисників. У дні Старого Нового року, 13-14 січня, Харків охопила масштабна святкова феєрія – “Вертеп-Фест”, до якої долучилися “Квіти Слобожанщини”. “Дзвінкі голоси, бубен, дзвоники і любов у юнацьких серцях – ось головна “зброя” молоді”, – розповідають колядники.

Завітала спільнота з вертепом і до наших братів-християн західного обряду. 21 січня Римо-католицький костел Успіння Пресвятої Діви Марії гостинно прийняв харківську молодь Української Греко-Католицької Церкви з колядою.

Як важливо, щоб у ці Різдвяні свята у душах людей заграла мелодія Різдва. Молодіжна спільнота Харківського Екзархату УГКЦ “Квіти Слобожанщини ” постаралась своєю дзвінкою колядою донести її до кожного, щоб новонароджений Ісус усіх наповнив істинною Любов’ю!

Юля,
спільнота “Квіти Слобожанщини”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *