Полтавці беруть участь у Міжнародному екологічному таборі «Зелен світ-4» у Хорватії

2 липня 2017 р. у містечку Селіне в сонячній Хорватії, на березі Адріатичного моря, стартував перший міжнародний та четвертий за порядком проведення між’єпархіальний екологічний табір «Зелен світ-4». Полтавську парафію Пресвятої Тройці представляють Владислав Кусик та Аліна Гобона, волонтери БФ “Карітас Полтава-Всесвіт”.

Біля витоків ініціативи щодо його проведення та безпосередньої організації стоїть Бюро УГКЦ з питань екології у співпраці зі своїми єпархіальними та екзархальними референтами.

Особливістю табору, як екологічної формації та середовища відпочинку в європейському природному оазисі, є те, що в ньому бере участь студентська молодь 18-30 років.

Понад 20 молодих людей з усіх єпархій та митрополій не лише спільно відпочивають і спілкуються, а й беруть участь у творчих акціях. Та передусім через екологічні духовні настанови провідників табору вони вчаться бути свідомими захисниками та друзями Божого створіння.

Організатори табору переслідують принаймні подвійну мету духовного наставництва над учасниками екотабору. Гартуючись духовними рефлексіями на тему збереження навколишнього Божого створіння, молоді люди покликані надихати своїх однолітків до подібної постави, а також стати плечем опори своїх єпархіальних референтів у їхньому екологічному служінні на місцях. І найважливіше – усвідомити, що екологічно чистий та відповідальний стиль життя є невід’ємною частиною християнської віри в Бога-Творця і свідчення Христа в сучасному світі.

Висловлюємо щиру вдячність священику Дону Марінко, настоятелю місцевої хорватської церковної громади, за відкритість і надання парафіяльного будинку та прицерковної території як місця проведення міжнародного та між’єпархіального екотабору, а також храму як центру його літургійно-молитовного життя. Бажаємо організаторам та учасникам міжнародної зустрічі та церковної екологічної формації наповнитися трепетом і пошануванням до природи як місця живої присутності Бога-Творця.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/379-mizhnarodnyi-ekolohichnyi-tabir-zelen-svit-4-rozpochavsia-u-khorvatii

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *