У Харкові вірян навчали ділам милосердя до природи

21627_995275863891796_3956802559475940743_n27 березня 2016 р. на парафії св. Миколая Чудотворця у м. Харкова, в рамках Великопосної екологічної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння», відбулася низка молитовних та освітніх заходів екологічного спрямування. Їх провів о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, з благословення Владики Василія (Тучапця) та на запрошення місцевого пароха – о. Миколи Семеновича.

Ініціатива розпочалася Божественною Літургією, у якій священнослужителі та вірні окремими молитовними проханнями молилися за мир та спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття та негативних екологічних наслідків війни на Донбасі.

Після Святої Літургії о. Максим провів екологічну лекцію-бесіду з парафіянами храму, закликавши кожного боротися з різними проявами екологічного гріха та подивитися на Богом створений світ очима християнина – через призму християнської відповідальності. «Ми повинні, як християни та європейці, – зауважив екореферент, – особливо у час Великого посту, проаналізувати негативність екологічного гріха для нас і нашого довкілля, адже він руйнує суспільне благополуччя нашої Батьківщини і весь організм Божого створіння».

Після екологічної лекції-катехизи священик продемонстрував «валізку енергоефективності», подаючи корисні поради та показавши можливості діл милосердя до природи – заощадження природних ресурсів у домашніх умовах та повсякденному житті.

Також душпастир подарував для харківської парафії комплект екологічних видань Бюро УГКЦ з питань екології.

Участь в екологічній ініціативі у м. Харків взяли також представники полтавської молодіжної організації «Українська молодь – Христові»: Віктор Наказний, Богдана Павлишин, Жанна Халацька та Лілія Семкович.

harkiv_viharkiv_vi 3

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *