Глава УГКЦ відвідав парафію св. Миколая м. Харкова

6 квітня 2017 р. Блаженніший Святослав (Шевчук), Предстоятель УГКЦ  у рамкам візитації Харківського Екзархату відвідав парафію святого Миколая Чудотворця у Харкові. Блаженнішого Святослава урочисто зустрічали: екзарх Харківський, владика Василь (Тучапець), парох о. Микола Семенюк та духовенство екзархату.

Опісля розпочався Акафіст до Пресвятої Богородиці, який звершив Глава і Отець УГКЦ у співслужінні з владикою Василем та священиками екзархату. Після завершення Блаженніший Святослав звернувся до вірних і подякував за їхню невтомну працю на благо своєї парафії, привітав зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці та згадав історію свята. Зазначив, що Пречиста Діва Марія сказала Богові «так», і такий жест має стати для християнина прикладом.

Вірні мали змогу особисто поспілкуватись та задати питання Престоятелю Церкви. Владика Василь (Тучапець) привітав Блаженнішого Святослава зі святом, адже 7 квітня 2009 р., саме на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці  відбулась архиєрейська хіротонія Глави і Отця Церкви. Блаженніший Святослав подякував присутнім вірянам, які так чисельно прибули, за теплу і гостинну зустріч.

pRWvKHczFfgDSC_0270DSC_0268DSC_0172

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *