Віра є живою і виявляється в конкретних вчинках нашого щоденного життя – Екзарх Харківський у Крехівському монастирі

Архиєрейською Божественною Літургією завершився Відпуст у Крехівському монастирі, де відбувалися богослужіння з нагоди свята Перенесення мощей св. Миколая.

У неділю 19 травня відбулася Утреня та Молебень до святого Миколая. Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Володимир (Ющак), єпарх Вроцлавсько-Ґданський, у співслужінні з владикою Василем (Тучапцем), екзархом Харківським.

“Христос після воскресіння з’являвся свої учням, щоб утвердити їх у вірі, щоб вони не сумнівалися. Віра у Воскреслого Христа змінює життя апостолів”, – зазначив Екзарх Харківський. Архиєрей підкреслив, що Діяння апостолів розповідають, як після воскресіння учні проповідували Євангеліє, і які великі знаки Господь робив через них. Владика Василій пригадав, що “віра і діла є нерозривні. Тому такою важливою є віра в житті людини. Вона найперше дає нам спасіння, а також змінює життя людини. Тому апостол Яків каже, що віра без діл є мертвою”.
“Віра – це не є якесь абстрактне поняття, але віра є живою і виявляється в конкретних вчинках нашого щоденного життя, яка виявляється у нашій мові, в наших думках, бажаннях, у наших вчинках.
Якщо ми не поступаємо згідно нашого покликання християнина, то віра наша є мертвою. І навпаки, якщо віра наша виявляється тими вчинками любові, чесності, справедливості, поваги до іншої людини, така віра є живою вірою”, – додав Екзарх Харківський.

Після Богослужіння о. Протоігумен Йоан Школик, ЧСВВ подякував владикам Володимиру, Василію та всім вірним за спільну молитву. Завершились святкові богослужіння Повним відпустом та окропленням свяченою водою.

За матеріалами прес-служби osbm.in.ua

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *