Екзарх Харківський взяв участь у молитовному відзначенні ювілею Митрополита Львівського Ігоря

З нагоди ювілею Митрополита Львівського Ігоря в Архикатедральному Соборі святого Юра у Львові відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку звершив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні з єпископами Синоду УГКЦ та численним духовенством Української Греко-Католицької Церкви. Участь у Літургії взяв також Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Вісвалдас Кулбокас. Привітав Митрополита Ігоря з ювілеєм також владика Василій, екзарх Харківський. До спільної молитви долучилися представники влади, громадські діячі, військові, численні львів’яни.

Слово проповіді Глава Церкви по-особливому скерував на євангельські слова Христа – «Коли хто хоче йти за мною, нехай зречеться себе самого, візьме хрест свій і йде за мною».

По завершенні Літургії відбувся святковий обід, а відтак – благодійний концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії разом зі Заслуженою академічною капелою «Трембіта» та дуетом народних артисток України «Сестри Тельнюк», присвячений ювілеєві та спрямований, зокрема, на збір коштів для благодійних проєктів і підтримки біженців. Опісля пресслужба Львівської Архиєпархії представила фільм «У тихій та невтомній праці» про життєвий шлях Митрополита Ігоря.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *