Екзарх Харківський Владика Василій взяв участь у Святій Літургії з нагоди 50-річчя Блаженнішого Святослава

Сьогодні, 5 травня, Главі УГКЦ Блаженнішому Святославу виповнюється 50 років. З цієї нагоди у Патріаршому соборі Воскресіння Христового було відслужено подячну Святу Літургію. Очолив богослужіння ювіляр – Блаженніший Святослав у співслужінні з Владиками: єпископом-помічником Київської Архиєпархії Йосифом, секретарем Синоду Єпископів УГКЦ Богданом, Екзархом Харківським Василієм та єпископом Патріаршої курії Степаном.

У проповіді Владика Йосиф зазначив, що “провадячи Церкву Божу тут, на землі, наш Патріарх показує справжні і вічні цінності, якими сам живе. Ми беремо приклад із його скромності в побуті, із нешукання «перших місць» серед мужів цього світу. Він став достойним послідовником своїх попередників: митрополита Андрея, мученика і страдателя за Церкву патріарха Йосифа, митрополита Стернюка і патріарха Любачівського, що керували Церквою в підпіллі. У Києві він продовжив діло Блаженнішого Любомира. Він увібрав у себе досвід і мудрість, скромність і покору, невибагливість і жертовне служіння своїй Церкві”.

Опісля богослужіння Блаженніший Святослав подякував своїм батькам за те, що прийняли дар життя, а також висловив вдячність усім, хто пам’ятає про нього у своїх молитвах.

«Сьогодні для мене є особливий день подяки Богові за дар життя. Кожен з нас може зрозуміти зміст свого життя, для чого я живу, лише тоді, коли ми те життя віддамо тому, хто є його джерелом. Лише той, хто віддає все своє життя Господу Богу може зрозуміти, для чого він покликаний у цьому світі», – сказав Глава УГКЦ.

“Тому сьогодні дякую Господу Богу за дар, який хочу Йому назад віддавати кожного дня. Щоб кожного дня глибше розуміти і сповняти той задум, який мій Творець записав у тому дарі життя. Хочу подякувати всім тим, які в цей день згадали про Бога, який є джерелом кожного вашого життя, і звернулися до Нього у словах молитви”, – додав ювіляр.

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *