Екзарх Харківський відвідав Філадельфійську архиєпархію та Стемфордську єпархію США (фото)

Екзарх Харківський Владика Василій перебуває у США.

19 березня Владика Василій зустрівся з Преосвященним Степаном (Сорокою), архиєпископом і митрополитом Філадельфійський та Преосвященним Андрієм (Рабієм) єпископом-помічником Філадельфійської архиєпархії. У ході зустрічі Екзарх Харківський відвідав Архиєпархіяльний музей.

Наступного дня Владика Василій побував у Стемфордській єпархії. Екзарх Харківський молився Хресну Дорогу у храмі свв. Петра і Павля у м. Спрінк Веллі, парохом там є митр. прот. о. Іван Терлецький. Опісля архиєрей звернувся до присутніх із пастирським словом про молитву, її значення та важливість у житті кожного.

21 березня Владика Василій разом з о. Іваном молилися Святу Літургію у Провінційному домі Сестер Служебниць НДМ у Слоцбурзі. Після зустрічі із с. Катериною – Провінційною настоятелькою та спільнотою сестер, Екзарх Харківський відвідав правлячого єпископа – Владику Павла (Хомницького) у м. Стемфорді. Там Владика Василій ознайомився з історією Єпархії в єпархіальному музеї, також зустрівся з о. Романом Малярчуком, ректором Духовної семінарії св. Василія, священиками та семінаристами.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *