Екзарх Харківський очолив святкові богослужіння з нагоди храмового свята у смт Білики Полтавської області

У неділю 7 серпня храмове свято відзначила парафія св. пророка Іллі смт Білики Кобеляцького району Полтавської області. Урочисті богослужіння очолив Екзарх Харківський Владика Василій (Тучапець). Архиєрею співслужили парох о. Роман Валявка, а також священики Екзархату, які служать на Полтавщині: о. Андрій Буняк, о. Роман Атаман, о. Володимир Раковецький, о. Василь Улішак. На храмове свято завітав також гість зі Львова – о. Володимир, ЧНІ. Разом з владикою Василієм та священиками Святу Літургію служив отець-диякон Станіслав Б’ялковський.

Свято у Біликах зібрало не лише парафіян, але і чимало гостей. В богослужіннях взяли участь сестри-монахині з Деменок та Харкова, а також бр. Ярослав Раковецький з Івано-Франківської Духовної Семінарії.

Опісля Св. Літургії Екзарх Харківський привітав усіх зі святом, а також вручив подаруночки дітям на завершення табору “Веселі канікули”.

Згодом відбулося освячення води та окроплення нею присутніх і увесь транспорт, яким приїхали до церкви, адже св. Ілля є покровителем подорожніх.

DSC06896DSC06931DSC06927DSC06957DSC0696720160807_140058viber image

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *