“Найбільше мене вразила доброта поляків та їхня відданість Церкві” – учасник Світового Дня молоді під час прямого ефіру у Полтаві

13906603_1036028556445775_4882023127770927239_n15 серпня у студії полтавської телерадіокомпанії “Лтава” відбувся прямий ефір програми “Ранок на Лтаві”, під час якого обговорювали Світовий День молоді (СДМ) у Кракові, духовну подію глобального маштабу.

На початку ефіру, Роман Повзик, полтавський учасник та паломник Світового Дня молоді у Кракові, розповів про організацію та історію започаткування СДМ, охарактерезувавши зміст та цінність цієї духовної події у житті молодої людини.

У ході прямого ефіру говорили про незабутні позитивні емоції від зустрічі з Папою Римським, про змістовні промови та звернення Папи Франциска до молодих людей з різних куточків світу, про гостинність, доброзичливість та привітність польської нації до української молоді.

“Найбільше мене вразила доброта поляків та їхня відданість Церкві, – підкреслив Роман Повзик під час своєї розповіді, – яка об’єднала їх як націю та скерувала у правильному напрямку”.

Також полтавський греко-католик розповів про відвідини Санктуарія Божого Милосердя у Легевніках, про польське містечко Вадовіце, місце народження святого Папи Івана Павла ІІ та про чудотворну ікону в Ченстохові.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО МОЖНА ТУТ: https://www.youtube.com/watch?v=32yIPMT8yGY

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Полтавська делегація біля пам'ятника Івана Павла ІІ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *