До Полтави із Німеччини надійшла гуманітарна допомога переселенцям

250 ящиків гуманітарної допомоги надійшло до Полтави з Німеччини. Це результат співпраці Української Греко-Католицької Церкви з Міжнародним благодійним фондом «Карітас України». Призначена гуманітарка переселенцям. В основному, це продуктові набори.

Отець Юрій Кролевський, директор БО «ПБФ «КАРІТАС ПОЛТАВА-ВСЕСВІТ», настоятель храму Пресвятої Трійці УГКЦ м. Полтава
 «Є крупи, є олія, є консерви. Тобто такі продукти, які добре зберігаються і можуть підтримати людину»
 «Ми не можемо сказати, що це є велика допомога, і ми забезпечуємо людину на все її життя, але на перший час, особливо для тих, хто тільки переселився і немає ще роботи, – це є серйозна підтримка»

Допомога внутрішньо переміщеним особам – це новий проект Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», – розповідають його представники. Раніше фонд спеціалізувався на допомозі тяжко хворим, людям похилого віку та тим, що опинилися в тяжких життєвих обставинах, а також мігрантам.

Ірина Верига, заступник директора БО «ПБФ «КАРІТАС ПОЛТАВА-ВСЕСВІТ»
«З початку анексії Криму і подій на Донбасі з’явився ще один новий напрямок роботи – це допомога людям, які постраждали у результаті військового конфлікту і які є вимушеними переселенцями»

Нині у базі благодійного фонду «КАРІТАС ПОЛТАВА-ВСЕСВІТ» близько 300 переселенців. Хто саме отримає продуктовий набір – обере комп’ютерна програма. Проте своєю увагою та підтримкою благодійники намагаються нікого не оминати. Тому наголошують: переселенці, які потребують будь-якої допомоги, можуть звернутися до представників «КАРІТАС ПОЛТАВА-ВСЕСВІТ» чи до священиків УГКЦ та залишити свої дані.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *