День матері у Святопокровському Монастирі оо. Василіян в смт. Покотилівка

Минулої неділі, 13 травня, у храмі Пресвятої Богородиці оо. Василіян відбулося свято Матері.

Мама – це надзвичайно коротке, але таке важливе слово у житті кожної людини. І немає значення яку посаду, чи соціальний статус має людина, скільки в неї коштів чи боргів, якого кольору у неї шкіра, мама – для кожного з нас є важливою, найціннішою людиною у житті кожного. На превеликий жаль, часто ми це починаємо розуміти, коли втрачаємо її… .

У неділю, після Святої Літургії, о 9.00, яку правив о. Тадей Годованець, ЧСВВ, молодь та діти парафії Покрови Пресвятої Богородиці показали виставу про пошуки та віднайдення заблуканої дитини своєї матері.

Кожний з глядачів мав змогу задуматися, як часто ми втрачаємо близькість зі своїми батьками, як часто міняємо теплоту родинного кола на проминаючі речі, які відривають нас від сім’ї, мами та самих себе.

У дитячій виставі неодноразово наголошувалось, що окрім земної, тілесної мами, ми маємо щє й небесну Матір – Богородицю Марію, яка часто нас краще розуміє і більше підтримує у житті, ніж будь хто. В своїх молитвах ми можемо їй відкрити і віддати найпотаємніші куточки нашої душі, довіритися і йти разом життєвими дорогами у мирі, спокої і молитві.

Наприкінці вистави, діти подарували всім жінкам квіти. Багатьох прихожан це щире дитяче привітання торкнулося самого серця.

Дарина Романовська

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *