День духовної віднови для полтавської молоді

15349632_1917536621866923_9179869527535424787_n5 грудня у Молодіжному центрі м. Полтави відбувся день духовної віднови для полтавської молодіжної спільноти “Українська молодь – Христові”, яку провів о. Михайло Іваняк, ЧНІ (м. Ковель, Волинь).

Розпочалася духовна зустріч зі знайомства, під час якого кожен, окрім власної презентації, мав нагоду висловити думку про те, що є найбільшою цінністю подружнього життя. Під час розмови отець-реколектант поділився фронтовою повчальною розповіддю, яку пережив особисто, щоб у такий образний спосіб допомогти молодим людям ще раз переосмислити критерії та цінності побудови власного життєвого фундаменту, зокрема у сфері подружнього життя. “Нам потрібно основувати своє особисте, родинне та суспільне життя на Євангелії, – зауважив отець Михайло, – бо лише в такий спосіб ми зможемо досягти успіху у всіх сферах нашої життєдіяльності”.

Також священик наголосив на важливості формувати у свідомості сучасної людини правдиві життєві цінності, які, за словами душпастиря, здатні людину зробити людиною, допомогти їй усвідомити своє життєве покликання та зміст усього свого життя.

Протягом такого відкритого спілкування полтавські умхівці ділилися своїми думками та ідеями щодо побудови певної моделі християнської поведінки в сучасних суспільних реаліях.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/287-misioner-z-volyni-proviv-den-dukhovnoi-vidnovy-dlia-poltavskoi-molodi

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *