Бруно Ферреро. Ваші діти мають лише вас! Тільки виховання змінить світ.

Книга «Ваші діти мають лише вас!» – це навігатор виховання для батьків, котрий допомагає їм зорієнтуватися на дорогах швидкоплинної сучасності, з її викликами і страхами. Автор вказує на прості шляхи виховання дитини, дороговказами для яких повинні бути любов, довіра, повага, діалог, дисципліна і приклад.

Батьки можуть впоратися

            Страх. Це відчуття, яке сьогодні опановує багатьох батьків. Засоби масової інформації та дослідження видатних вчених звалюють на них шквал негативної інформації. Всі критикують, всі закликають, всі звинувачують.

І лише одиниці пропонують бодай якийсь засіб, хоча б найпростіший, для лікування цієї недуги.

Ця книга йде проти течії, вказуючи на прості шляхи виховання, доступні кожному. З глибокою солідарністю та симпатією до батьків.

 

Молода мама готувала вечерю. Смажена картопля – найулюбленіша страва її малят. І  поки вона зосереджено її чистила, наймолодший син, котрому було близько трьох років, весь час бавився біля її ніг, наспівуючи щось. Раптом вона відчула, як малюк потягнув її за край спідниці: «Мамо…» Вона, заглиблена у свої справи, щось пробуркотіла у відповідь. Але за кілька хвилин малюк ще раз спробував привернути її увагу:  «Мамо…» Але мамі було не до нього, адже треба було готувати вечерю. І ось за п’ять хвилин, коли малюк знову вхопився за спідницю, вже не відпускав її доти, доки мама не відірвалася від своєї справи та не нахилилася до нього. Взявши її обличчя своїми маленькими рученятами, він наблизив його до своїх наповнених слізьми очей і сказав: «Мамо, послухай мене очима!»

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *