Служіння сестер св. Йосифа у Харкові

18 січня у храмі св. Миколая Чудотворця м. Харкова після Архиєрейської Літургії відбулося представлення монахинь зі Згромадження сестер святого Йосифа Обручника с. Григорії Костів та с. Неоніли Варениці, які будуть тут продовжувати місійне служіння. На урочистості завітала Генеральна настоятелька Згромадження с. Єлизавета Бігун разом зі с. Емелією Федечко.

Владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський, подякував с. Йоанні Чипенко та с. Марії Шершень, які дотепер трудилися в екзархаті. Парох храму о. Микола Семенович разом з вірними побажали сестрам і надалі ревно служити для Божої слави.

Сестри Згромадження Святого Йосифа Обручника здійснюють місійне служіння у Харкові вже 10 років. Монахині вперше прибули сюди узимку 2005 року на запрошення владики Степана (Менька). Сестри Йоанна та Марія трудилися тут з 2007 року і займалися катехитичною діяльністю при парафії Святого Миколая Чудотворця, вели дитячий та дорослий хор, працювали з молоддю, провадили товариство «Матері в молитві». Окрім того стараннями сестер було створено дитячий ансамбль «Зорі Вифлиєму», які з духовними концертними програми побували у різних куточках України. Дякуємо сестрам за їх жертовну працю та бажаємо Божого благословення у їхньому служінні!

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *