Без сну, але з молитвою: у Полтаві відбулися нічні чування для молоді

У ніч з 28 на 29 жовтня у Полтаві при Молодіжному центрі парафії Пресвятої Трійці УГКЦ пройшли молитовні нічні чування. Цього разу вони були присвячені 125-літтю від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

У рамках чувань полтавська молодь, як і минулі роки, молилася за мир і спокій в Україні та світі.

Розпочалася ініціатива молебнем до Пресвятої Богородиці, який очолив голова комісії у справах молоді Харківського екзархату о. Микола Микосовський, ЧСВВ.

Захід, крім молитов, мав навчальну складову. Медіаконсультант Роман Повзик для активістів парафії провів тренінг щодо використання особистої сторінки у Facebook. Протягом двох годин він пояснював, як саме варто створювати якісний контент для поширення своїх ініціатив та яких помилок слід уникати при цьому.

«Facebook перестав бути просто соцмережею. Сьогодні це медійний інструмент, який має величезний вплив. І обов’язок кожної людини, яка займається громадською діяльністю — ефективно його використовувати», — сказав перед початком лекції о. Максим Кролевський.

Слід зазначати, нічні чування — вже традиційна подія, яку проводять у Полтаві двічі на рік. Цього року до молодіжної програми долучився священик римо-католицької парафії у Полтаві отець Христофор Мачельські.

Опісля лекції Романа Повзика о. Микола Микосовський розповів про спосіб життя у напрямку християнської святості. На думку душпастиря, Господь Бог, який є повнотою любові — фундамент, на якому кожному християнинові потрібно будувати своє власне життя: «Багато чого ми можемо повчитися, коли будемо вдивлятися в особу нашого патріарха Йосифа Сліпого, який незважаючи на тяжкі обставини життя, був собою. Тобто залишався автентичним, справжнім християнином та вірним сином українського народу», — наголосив священик.

Також о. Микола розповів про екологічну діяльність та спосіб мислення українського Патріарха у Римі, старанням якого був відкритий природничий музей у Вічному місті.

Під час молитовних чувань молоді греко-католики переглянули фільм «Перед потопом». У ньому розповідається про екологічні виклики, перед якими опинилося людство внаслідок безвідповідальної споживацької поведінки.

Сестра Венедикта Гараздовська, ЧСВВ організувала для молоді інтелектуально-екологічні ігри, стимулюючи її до творчості, кращого пізнання себе та ближнього у Богом створеному світі. Варто додати, що організатором нічних чувань у Полтаві є Бюро УГКЦ з питань екології у співпраці з полтавською молодіжною організацією «Українська молодь − Христові».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *