Карітас Харкова відкриває реєстрацію на форум «Діалог у миробудуванні: компроміс чи консенсус», що відбудеться 19 березня 2019 року.
Запрошуємо представників влади, громадськості, органів місцевого самоврядування, освітян та спеціалістів, що працюють в галузі миробудування.
В панельній дискусії залучені експерти представлять стан сімейної медіації в Україні, стратегії примирення в поствоєнній фазі та можливості введення миротворчих місій на Донбасі.
Друга частина форуму містить практичну роботу в групах за трьома напрямками, та разом з експертами шукатимуть відповіді на питання:
- Булінг в освітніх середовищах. Як попередити насилля?
- Який досвід необхідний для побудови сімейного діалогу?
- Як органи місцевого самоврядування можуть впливати на конфлікти в громадах?
Реєстрація: https://goo.gl/forms/e4pxipRWzEBOveSj1
Реєстрація триває до 11 березня.
Організатори залишають за собою право відбору учасників.
Спікери Форуму:
Олена Захарова – координаторка від української сторони транснаціонального діалогового проекту “Жіночі ініціативи за мир на Донбасі” (з 2016 року), керівник Центру громадських ініціатив “Ідеї змін”.
На форумі, пані Олена преставить тему: «Перспективи примирення у поствоєнній фазі конфлікту»
Ви почуєте про:
- Методи миротворчої роботи у гарячу фазу конфлікту: діалог та діапрактика.
- Для чого потрібен діалог між жителями контрольованих та неконтрольованих територій?
- Роль громадянскього суспільства та неурядових інституцій у налагодженні діалогу між сторонами конфлікту.
- Які існують ризики для діалогових процесів щодо конфлікту на Донбасі.
- Коли можливе примирення між сторонами конфлікту.
Довідка:
З 2013 до 2016 року Олена Захарова працювала Директором Департаменту міжнародної політики Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД).
Між 2003 та 2013 перебувала на державній службі, працюючи у Департаменті політики та безпеки Міністерства закордонних справ України, Департаменті Асоціації та європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.
У 2007 – 2011 роках Олена працювала першим секретарем у Посольстві Україні в Канаді (Оттава). До сфери професійних інтересів входять такі напрямки: міжнародна політика, врегулювання конфлікту, гендерна рівність та культурна дипломатія.
Василь Михайлишин – координатор проектів і науковий співробітник Харківського офісу Фонду Конрада Аденауера в Україні (з 2018 року).
Пан Василь представить тему: «Миротворча місія на Донбасі: чи є потенціал для врегулювання конфлікту?”
Ви почуєте про те:
– Чим відрізняються підходи України і Росії щодо миротворчої місії на Донбасі?
– Які перепони стоять на шляху до появи “блакитних шоломів” на сході України?
– Які перспективи для реінтеграції окупованих територій створює миротворча місія?
Довідка:
2014 – 2015 – Василь Михайлишин: волонтер-перекладач, аналітик з питань комунікацій у сфері національної безпеки, Український Кризовий Медіа-Центр (Київ, Україна)
2017 – стипендія імені Манфреда Вернера Міністерства оборони Німеччини для наукової роботи в Університеті Гельмута Шмідта / Університеті Збройних Сил ФРН (Гамбург, Німеччина).
В першій панельній дискусії буде представдений: «Стан та розвиток сімейної медіації в України»
Спікер:
Тетяна Білик – співзасновник та Член Наглядової Ради ГО «Асоціація сімейних медіаторів України».
З 2010 р. керівник пілотного проекту по співпраці з Службами у справах дітей м.Києва та співзасновник ГО «Ліга медіаторів України», яка на сьогодні співпрацює з соціальними службами, службами у справах дітей, центрами сім’ї, дитячими будинками, ВетеранХабом і іншими організаціями, надаючи соціальну послугу сімейної медіації.
Тетяна є тренером «Українського центру медіації», автором програм з сімейної медіації та спеціалізації сімейних медіаторів, включаючи роботу з дітьми в сімейних конфліктах.
Вона автор наукової роботи «Погляд дитини на розлучення батьків», методичного керівництва сімейного медіатора і робочого посібника для роботи з дітьми в сімейній медіації. Тетяна є Контактом ISS (International Social Service, General Secretariat, Switzerland) в Україні в рамках співпраці по міжнародній сімейній медіації.
Захід організовується в рамках проекту «Об’єднуючи людей заради розбудови миру»