З ініціативи “Карітас Харків” Святий Миколай завітав до дітей з особливими потребами та дітей-сиріт

Святий Миколай завітав до дітей з особливими потребами, дітей- сиріт, до багатодітних та малозабезпечених сімей Харківщини. Діти щасливі були бачити Миколая, адже готувалися до цієї події: розповідали вірші, співали, раділи. А святий Миколай дарував, в свою чергу, дарунки. Варто побачити щасливі та усміхнені обличчя дітей. Це справжнє диво!
На початку до присутніх завернувся Екзарх Харківський Владика Василій, який розповів про постать святого Миколая. Архиєрей побажав, щоб діти не лише отримували подарунки, а й дарували їх. “Це не обов”язково мають бути матеріальні речі. Ми можемо підтримати інших добрим словом, допомогти, не ображати друзів, а бути добрими людьми, як святий Миколай”.
Варто зазначити, що свято відбулось у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця з благословення Владики Василія, Екзарха Харківського та з ініціативи БО “БФ Карітас Харків”.
Висловлюємо вдячність благодійникам: ІТ компаніям Aimprosoft, GeoComply, SoftServe, Adenza-Axiom SL, ТЦ METRO Cash & Carry, та добродіям, які відгукнулися на листи дітей.
Сердечна вдячність  святому Миколаєві – актору театру “Нафта” і “Воробушек” п.Миколі Моху та всім, хто був небайдужим та причинився до свята.
Нехай святий Миколай дарує кожному з нас справжню радість та мир!
Повідомила с. Дарія Панасть

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *