Як працює для Харкова Гуманітарний штаб Святого Миколая села Чишки

Десятитонна машина перед відправленням до Харкова з Гуманітарного штабу Святого Миколая с. Чишки

У селі Чишки біля Львова з квітня працює Гуманітарний штаб Святого Миколая, який збирає і переправляє гуманітарну допомогу до Харкова. З благословення владики Василія, екзарха Харківського, керує штабом Уляна Тимчук.

“Ідея створити штаб виникла під час розмови з отцем-єзуїтом Михайлом Станчишином, який волонтерить в Харкові. Зараз ми працюємо для Катедрального собору Святого Миколая Чудотворця УГКЦ, який знаходиться на Салтівці. Бачимо, що до собору приходять за підтримкою та допомогою тисячі людей, тому хочемо, щоб люди отримували і продукти, і ліки, і засоби гігієни”, – ділиться п. Уляна.

Через руки Гуманітарного штабу уже перейшли понад 40 тонн гуманітарної допомоги, яка була доставлена чотирма великими машинами до Харкова. До роботи штабу долучаються організації, спільноти та окремі люди з цілої Львівської області, а також із-за кордону. Активно допомагають і жителі села Чишки, зокрема, парафія Святого Миколая УГКЦ.

“Багато людей зголошується, щоб допомогти харків’янам. Приємно, що ми об’єднані метою підтримати тих, хто потерпає від воєнних дій і опинився у складних життєвих обставинах. Разом можемо більше”, – каже п. Уляна.

Роздача допомоги у Харкові

Гуманітарний штаб Святого Миколая запрошує до співпраці організації, установи та окремих людей.

Детальніше про роботу штабу можна довідати у фейсбуці за хештегом #штабСвятогоМиколая_дляХаркова.

Контактна інформація: вайбер, телеграм 0974428746 (Уляна)

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *