Владика Василій (Тучапець) у Полтаві освятив каплицю св. Пантелеймона

6 березня у Полтаві освятили лікарняну каплицю УГКЦ св. цілителя та велокомученика Пантелеймона, яка розташована у Міській лікарні №3. Чин освячення здійснив владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський.

Слід зазначити, що поява каплиці у медичній установі стала можливою завдяки ініціативі головного лікаря п. Анатолія Рудича та о. Максима Кролевського, медичного капелана, та при сприянні персоналу лікарні й жертводавців, які допомоли провести всі необхідні ремонтні роботи у новоосвяченій каплиці.

Після чину освячення до усіх присутніх звернувся Архиєрей. У своєму слові владика Василій розповів про важливу роль храму та священослужителя у медичних установах.

“Існують хвороби фізичні, але й в той самий час є зранення і духовні, які так само потребують зцілення. – зауважив екзарх Харківський. – Відтепер у всіх є можливість приходити до каплички, молитися і просити в Бога зцілення, адже ж нова святиня повстала на території лікарні, що є актом глибокої віри і надії медиків та пацієнтів”.

Опісля медичний капелан о. Максим Кролевський, який буде надавати духовний провід у лікарні, подякував владиці Василію, головному лікарю та усім працівникам лікарні за їхній особистий внесок у створення каплички при медичній установі.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/340-u-poltavi-osviatyly-kaplytsiu-sviatoho-panteleimona

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *