Греко-католики міста Полтави вчилися проєктного менеджменту на «Школі відповідального служіння»

Ініціативна громада парафії Всіх Святих Українського Народу УГКЦ міста Полтави разом із парохом о. Володимиром Раковецьким стали однією з шести громад-учасників навчальної програми «Школа відповідального служіння», другий модуль якої відбувся у Полтаві 5-6 листопада.
На першому навчальному модулі, який проходив 2-4 жовтня у Львові, учасники розпрацювали ідею майбутнього проєкту. Полтавці запланували облаштувати інклюзивну соціальну кухню, де молодь з інвалідністю зможе отримувати кулінарні навички, а також зустрічатися з друзями. Команда має на меті в перспективі створити єдину у місті соціальну їдальню, щоб забезпечувати гарячою їжею людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.Учасники проаналізували потенціал своєї громади, виявили наявні ресурси та яких ще потребуватимуть. Дізналися про інструменти командотворення та сформували комунікаційну стратегію проекту.

Враженнями поділилася Алла Раковецька: «Навчання було дуже змістовне і важливе для команди. Ми чітко сформували мету проекту та обрали першочергові заходи, необхідні на даному етапі. Тренінг був дуже насичений, тому маємо надію, що з маленького потічка розіллється справжня річка. Ми зрозуміли міць своєї команди, що нам під силу принести зміни в цей світ».

Другий модуль відбувався безпосередньо у громаді, до якої приїздили професійні тренери зі Львова. З ними учасники поглибили знання з проектного менеджменту, здобули навички з управління проєктами, а також дізналися тонкощі локального фандрейзингу.

Оксана Дейнега про другий модуль: «Ми отримали можливість поглянути на свою ідею очима цільових груп, десь розвіяти непотрібні ілюзії, в чомусь самоствердитись, і головне, наче побачити проект в дії».
Довідка:
Школа відповідального служіння – це унікальна річна модульна програма ефективного розвитку громади. У процесі навчання учасники працюють над власним проєктом та розробляють методи локального фандрейзингу у супроводі менторів. По завершенні програми беруть участь у конкурсі грантів та мають можливість отримати фінансування для реалізації своїх проєктів, що дозволить послідовно та стабільно розвивати громаду. Цьогорічна Школа має на меті залучити та активізувати молодь у громадах. Водночас дати інструменти співпраці молодшого та дорослого поколінь.
Навчальна програма реалізовується БО “Львівська освітня фундація” за підтримки фонду Kerk in Actie (Церква в дії), Нідерланди.

Повідомила Марія Баглай,
комунікаційний менеджер Благодійної організації “Львівська освітня фундація”.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *