Студенти вивчали комунікаційну діяльність благодійного фонду “Карітас Харків”

У Харківському національному університеті ім. В. Каразіна відбулася зустріч на тему: “Робота благодійного фонду з журналістами”. Перед студентами відділення журналістики виступили директор благодійного фонду “Карітас Харків” Сергій Коваль і спеціалістка з комунікацій проєкту “Долаючи розломи в громадах” Анна Савченко.

«Карітас Харків» – організація, активна діяльність якої базується на допомозі нужденним. Спочатку волонтери  допомагали вимушеним переселенцям зі східних областей, місцевому населенню Донеччини, Луганщини та сім‘ям учасників АТО.

З часом почалася завзята робота з містянами, жителями різних регіонів, дітьми, людьми похилого віку, які потребують волонтерської допомоги.

Організація має багато проєктів; трохи про деякі з них.

Протидія торгівлі людьми. Фонд має працівників, котрі самі пережили рабство, насильство, вони без остраху діляться власним досвідом, аби застерегти молодь від власних, фатальних помилок минулого. Проводять бесіди, круглі столи, співпрацюють із центрами зайнятості, місцевими роботодавцями для заохочення підлітків до безпечної праці в межах країни.

«Паростки майбутнього» – проєкт, який навчає дітей із синдромом Дауна певним ремеслам. 15 сонцесяйних дітей опановують власну справу.

Велика ідея. Платформа соціальних комунікацій, або сайт, у якому можна поділитись ідею, охочі за бажанням підтримують її, жертвуючи певну суму на подальше втілення.

Активно організовують медійні заходи. Недавно провели круглий стіл з журналістської етики, який відвідало близько двадцяти медійників Харкова. Спеціалісти жваво ділились досвідом і просто говорили на актуальні теми.

Остання фотовиставка «Справа в тому, що в мене немає дому», присвячена переселенцям зі Сходу, сім‘ям, у яких є діти із обмеженими можливостями, які не мають змоги працювати, яким під різними приводами відмовляють у працевлаштуванні. Фотовиставка була створена із метою переконати представників влади не виселяти  переселенців зі спеціалізованих містечок для нужденних луганчан і донеччан.

Каміла Лободенко, студентка 1 курсу відділення журналістики

Фото – Олександр Конєв, студент 1 курсу відділення журналістики

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *